Політика повернення

Обмін чи повернення товару.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну чи поверненню.
Серед іншого до таких товарів відносяться друковані видання (в т.ч. книги та настільні ігри).
Однак інтернет магазин «ПОЛЕ ЛЮБОВІ» піклуючись про своїх клієнтів, надає можливість обміняти або прийняти повернення друкованих видань, які не були у використанні, протягом 14 днів з моменту покупки.
Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:

•  товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів прочитання тощо.
•  товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки.

УВАГА!
Будь ласка, перевірте відсутність дефектів упаковки та товару при отриманні!
У разі пошкодження упаковки або товару необхідно відмовитися від отримання товару, а також ОБОВ’ЯЗКОВО скласти акт (претензію). У разі відсутності акта пошкодження товару транспортною компанією претензія покупця не може бути задоволена.

Де і як можна обміняти чи повернути товар?

Обмінювати чи повернути товар можна у нашому офісі за адресою:

Київ, пр. Перемоги, 104, оф.19 у робочі дні, попередньо уточнивши час за телефоном +38-099-212-69-69.

Якщо Ви живете не в Києві, можна відправити товар назад службою доставки та обов’язково повідомити нам номер транспортної декларації та реквізити для зарахування грошей на повернення. Звертаємо Вашу увагу, що товар має бути надійно запакований. Вартість доставки та пакування товару оплачується за рахунок покупця.

Період повернення коштів

  • В офісі повернення коштів здійснюється готівкою або на платіжну картку, в момент здійснення повернення товару.
  • Якщо повернення здійснюється службою доставки, то протягом 3-х робочих днів після отримання нами посилки. Гроші за повернення буде зараховано на платіжну картку чи розрахунковий рахунок.

Повернення, обмін або скасування замовлення на електронну книгу.

Вибачте, але немає. Електронні книги/аудіокниги не підлягають поверненню або обміну. У разі оплати Клієнтом за надання доступу до скачування Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних або будь-яких інших причин (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення коштів не провадиться, а Контент вважається отриманим належним чином. Якщо Продавець надав неробочий файл, який неможливо відтворити або зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем), Продавець здійснює заміну такого файлу.

 
 

Заповніть поля форми та натисніть надіслати